ME51BS323G1P5
Product Characteristics
P/N Series ME51BS323G1P5
Description 9.8V Clamp 5V ESD 1-Ch Bi-dir 1.5pF SOD323G
Channels 1
Directional Bi
Power 350W
Current – Peak Pulse (tp=8/20us) 17A
Reverse Stand-Off Voltage (max.) 5V (typ.)
Reverse Breakdown Voltage (min.) 6V
Clamping Voltage (max.) 9.8V