ME154B24SO815
Description
Product Characteristics
| P/N Series | ME154B24SO815 |
| Description | 24V Clamp 15V ESD 4-Ch Bi-dir 15pF SOIC08 |
| Channels | 4 |
| Directional | Bi |
| Power | 500W |
| Current – Peak Pulse (tp=8/20us) | – |
| Reverse Stand-Off Voltage (max.) | 15V |
| Reverse Breakdown Voltage (min.) | 16.7V |
| Clamping Voltage (max.) | 24V |